جدیدترین فیلم و سریال ها

دانلود فیلم و سریال

این بخش سئو صفحه اول سایت شما را بهینه می کند، به این صورت که بر اساس عبارت کلیدی که در عنوان صفحه اول تنظیم کردید، متنی مرتبط در حوضه فعالیت خود مینویسید و به صورت هوشمندانه از عبارت کلیدی خود در آن استفاده میکنید

دانلود سریال Wednesday

 • زیرنویس چسبیده
 • سریال دوران نوجوانی و تحصیل ونزدی آدامز در دبیرستان نورمور را روایت می‌کند؛ در زمانی که او در تلاش است تا به قدرت های روانی خودش مسلط شود و جلوی کشتار وحشیانۀ مردم را بگیرد و معمای اتفاق فراطبیعی‌ ای که 25 سال پیش خانواده اش را تحت تاثیر قرار داده است را حل کند.
  جنایی ، خانوادگی ، کمدی 8.3
  کیفیت 1080p WEB-DL
  زبان سریال انگلیسی
  مدت زمان 45 دقیقه
  وضعیت پخش پایان فصل اول
  اولین پخش 23 نوامبر 2022
  سال های پخش 2022–
  شبکه Netflix
  سریال دوران نوجوانی و تحصیل ونزدی آدامز در دبیرستان نورمور را روایت می‌کند؛ در زمانی که او در تلاش است تا به قدرت های روانی خودش مسلط شود و جلوی کشتار وحشیانۀ مردم را بگیرد و معمای اتفاق فراطبیعی‌ ای که 25 سال پیش خانواده اش را تحت تاثیر قرار داده است را حل کند.
  آخرین بروزرسانی : قسمت 8 اضافه شد!
  کشور : آمریکا
  امتیاز : 8.3

  دانلود سریال Tulsa King

  یک اوباش ایتالیایی را دنبال می‌کند که با کار خیره‌کننده‌ای مواجه می‌شود که خانواده مافیایی ایتالیایی خود را در تولسا، اوکلاهاما بازسازی کند.
  جنایی ، درام 8.4
  زبان سریال انگلیسی
  مدت زمان 40 دقیقه
  وضعیت پخش در حال پخش
  اولین پخش 13 نوامبر 2022
  سال های پخش 2022–
  یک اوباش ایتالیایی را دنبال می‌کند که با کار خیره‌کننده‌ای مواجه می‌شود که خانواده مافیایی ایتالیایی خود را در تولسا، اوکلاهاما بازسازی کند.
  کشور : ایالات متحده
  امتیاز : 8.4

  دانلود فیلم Red Notice 2021

 • زیرنویس چسبیده
 • یک مامور اینترپل با کمک یک دزد رقیب، تحت تعقیب ترین دزد آثار هنری جهان را با موفقیت ردیابی می کند. اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست، زیرا یک سری صلیب های دوگانه به وجود می آید.
  اکشن ، کمدی ، هیجان انگیز 6.3
  مدت زمان 1 ساعت و 58 دقیقه
  بازیگران Dwayne Johnson ، Gal Gadot ، Ryan Reynolds
  کارگردان Rawson Marshall Thurber
  یک مامور اینترپل با کمک یک دزد رقیب، تحت تعقیب ترین دزد آثار هنری جهان را با موفقیت ردیابی می کند. اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست، زیرا یک سری صلیب های دوگانه به وجود می آید.
  سال انتشار : 2021
  کشور : ایالات متحده
  امتیاز : 6.3

  دانلود فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest 2006

 • دوبله فارسی
 • جک اسپارو برای بازیابی قلب دیوی جونز برای جلوگیری از بردگی روح او به خدمت جونز تلاش می کند، زیرا دوستان و دشمنان دیگر نیز به دنبال قلب برای برنامه خود هستند.
  اکشن ، فانتزی ، ماجراجویی 7.3
  زبان فیلم انگلیسی ، ترکی ، یونانی
  مدت زمان 2 ساعت و 31 دقیقه
  کارگردان Gore Verbinski
  جک اسپارو برای بازیابی قلب دیوی جونز برای جلوگیری از بردگی روح او به خدمت جونز تلاش می کند، زیرا دوستان و دشمنان دیگر نیز به دنبال قلب برای برنامه خود هستند.
  سال انتشار : 2006
  کشور : ایالات متحده
  امتیاز : 7.3

  دانلود فیلم RED 2 2013

 • زیرنویس چسبیده
 • فرانک موزس، مامور بازنشسته سیا، تیم غیرمحتمل خود از ماموران نخبه را برای تلاشی جهانی برای ردیابی یک دستگاه هسته ای قابل حمل مفقود، دوباره متحد می کند.
  اکشن ، جنایی ، کمدی 6.6
  زبان فیلم انگلیسی ، روسی ، فرانسوی
  مدت زمان 1 ساعت و 56 دقیقه
  کارگردان Dean Parisot
  فرانک موزس، مامور بازنشسته سیا، تیم غیرمحتمل خود از ماموران نخبه را برای تلاشی جهانی برای ردیابی یک دستگاه هسته ای قابل حمل مفقود، دوباره متحد می کند.
  سال انتشار : 2013
  کشور : ایالات متحده ، فرانسه ، کانادا
  امتیاز : 6.6

  دانلود فیلم Black Adam 2022

 • دوبله فارسی
 • تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر - و به همان سرعت زندانی شد - آدم سیاه از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند.
  اکشن ، علمی-تخیلی ، فانتزی 7.1
  زبان فیلم انگلیسی
  مدت زمان 2 ساعت و 5 دقیقه
  بازیگران Dwayne Johnson ، Sarah Shahi ، Viola Davis
  کارگردان Jaume Collet-Serra
  تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر - و به همان سرعت زندانی شد - آدم سیاه از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند.
  سال انتشار : 2022
  کشور : ایالات متحده
  امتیاز : 7.1