جدیدترین فیلم و سریال ها

دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

آپ مووی یکی از بهترین تارنماهای ایرانی دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی سانسور شده و دانلود قانونی می باشد.

دانلود فیلم Dhoom:3 2013

 • دوبله فارسی
 • هنگامی که ساهیر ، سرگرمی سیرک که در زمینه جادو و آکروباتیک آموزش دیده است ، تبدیل به یک دزد می شود تا یک بانک فاسد در شیکاگو را که پدرش را خراب کرده بود ، از بین ببرد ، افسران هندی جی و علی برای گرفتن او فراخوانده می شوند.
  اکشن ، جنایی ، هیجان انگیز 5.4 55
  کارگردان Vijay Krishna Acharya
  هنگامی که ساهیر ، سرگرمی سیرک که در زمینه جادو و آکروباتیک آموزش دیده است ، تبدیل به یک دزد می شود تا یک بانک فاسد در شیکاگو را که پدرش را خراب کرده بود ، از بین ببرد ، افسران هندی جی و علی برای گرفتن او فراخوانده می شوند.
  کیفیت 1080p اضافه شد
  سال انتشار : 2013
  کشور : ایالات متحده ، هند
  امتیاز : 5.4

  دانلود فیلم گورکن The Badger

 • خرید و دانلود قانونی
 • دانلود فیلم گورکن (The Badger) داستان زنی به نام «سوده شریف زادگان» را روایت می کند که درست قبل از ازدواج مجددش دچار یک چالش سخت در زندگی شخصی اش می شود....اگر یک دوست می‌خواهی، مرا اهلی کن.
  خانوادگی ، درام 5.2 33
  دانلود فیلم گورکن (The Badger) داستان زنی به نام «سوده شریف زادگان» را روایت می کند که درست قبل از ازدواج مجددش دچار یک چالش سخت در زندگی شخصی اش می شود....اگر یک دوست می‌خواهی، مرا اهلی کن.
  کیفیت 1080p اضافه شد
  سال انتشار : 2021
  کشور : ایران
  امتیاز : 5.2

  دانلود سریال قبله عالم

 • خرید و دانلود قانونی
 • مادر جان؛ این همه زن را مرخص بفرمایید تا اندرونی کاخ خلوت شود؛ پدر سوخته ها مضمون کوک میکنن قبله عالم را هوس‌باز جلوه دهند…
  خانوادگی ، کمدی 6.1 18
  مادر جان؛ این همه زن را مرخص بفرمایید تا اندرونی کاخ خلوت شود؛ پدر سوخته ها مضمون کوک میکنن قبله عالم را هوس‌باز جلوه دهند…
  قسمت هفتم از فصل اول اضافه شد
  سال انتشار : 2021
  کشور : ایران
  امتیاز : 6.1

  دانلود سریال Ask mantik intikam

 • زیرنویس چسبیده
 • داستان درباره یک زوج متاهل است که پس از چندین سال ازدواج از یکدیگر جدا شدند. پس از آن ، مرد ناگهان ثروتمند می شود و وقتی همسر سابقش با او شروع به کار می کند ، زندگی او دوباره تغییر می کند.
  عاشقانه ، کمدی 7.3 39
  داستان درباره یک زوج متاهل است که پس از چندین سال ازدواج از یکدیگر جدا شدند. پس از آن ، مرد ناگهان ثروتمند می شود و وقتی همسر سابقش با او شروع به کار می کند ، زندگی او دوباره تغییر می کند.
  قسمت 4 از فصل سوم اضافه شد
  سال انتشار : 2021
  کشور : ترکیه
  امتیاز : 7.3

  دانلود سریال Uzak Sehrin Masali

 • زیرنویس چسبیده
 • اومای (آسلیهان گونر) زمانی که متوجه میشود شوهرش افان (تیمور آچار) از زن دیگری بچه دار شده است، همراه با دو فرزندش عمارت را ترک کرده و به پیش خواهرش سونای میرود. در این حین کورشات (باریش کیلیچ) که یک فراری است و پلیس دنبالش است در خانه ی خواهر اومای پنهان میشود. اومای و کورشات و سونای برای کمک به کورشات، ادعا میکنند که کورشات، همسر فوت شده ی سونای است و در حین ماجرا سونای و اومای، هر دو عاشق کورشات میشوند ...
  درام 7.7 18
  بازیگران Aslihan Guner ، Baris Kilic ، Timur Acar
  کارگردان Antoine Fuqua
  اومای (آسلیهان گونر) زمانی که متوجه میشود شوهرش افان (تیمور آچار) از زن دیگری بچه دار شده است، همراه با دو فرزندش عمارت را ترک کرده و به پیش خواهرش سونای میرود. در این حین کورشات (باریش کیلیچ) که یک فراری است و پلیس دنبالش است در خانه ی خواهر اومای پنهان میشود. اومای و کورشات و سونای برای کمک به کورشات، ادعا میکنند که کورشات، همسر فوت شده ی سونای است و در حین ماجرا سونای و اومای، هر دو عاشق کورشات میشوند ...
  قسمت 4 از فصل اول اضافه شد
  کشور : ترکیه
  امتیاز : 7.7